Inna marka Čizme od antilopa s patentnim zatvaračima 99-387 Crna crno

Proizvod nije dostupan ;(

Gležnjače od brušene kože s patentnim zatvaračem 99-387 u crnoj boji savršen su izbor za žene koje cijene eleganciju i udobnost. Ove blago izolirane gležnjače savršene su za hladne, vlažne dane, nude ugodnu toplinu i moderan izgled.

Njihova klasična crna boja obogaćena je suptilnim volanom sa strane, koji cipelama daje djevojački, lagan karakter. Zatvarač koji se nalazi s unutarnje strane olakšava obuvanje, što je nedvojbena prednost u svakodnevnoj uporabi.

Čizme su izrađene od visokokvalitetne ekološke brušene kože koja se uklapa u aktualne ekološke trendove bez gubitka estetike. Imaju ravnu petu visine 3 cm, što jamči udobnost tijekom dugih dana.

Gležnjače od brušene kože s patentnim zatvaračem 99-387 jedinstveni su prijedlog koji će savršeno nadopuniti svaki stajling, dodajući mu eleganciju i šik. Odaberite ove čizme kako biste uživali u modernom izgledu i udobnosti u svim uvjetima!

  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: crno
  • Materijal potplata: sintetički
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Zagrijavanje: Da
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: na bravi
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Materijal uloška: drugo
  • Nos: krug
  • Vrsta pete: ravna peta
  • Visina: za gležanj
  • Visina pete / platforme: 3.0

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|