Inna marka Čizme od antilopa Jodhpur PT9853 Crna crno

Proizvod nije dostupan ;(

Tražite li jedinstvene gležnjače koje će obogatiti vašu garderobu? Chelsea čizme od brušene kože PT9853 u elegantnoj crnoj boji savršen su izbor za žene koje cijene stil i udobnost. Izrađene od visokokvalitetnog eko antilop kože, ove cipele spajaju klasičnu eleganciju s modernim detaljima poput crvene boje i kožnih umetaka koji privlače poglede.

Ne samo da nude jedinstven izgled, već i udobnost zahvaljujući ravnoj potpetici visokoj 3 cm i kopčanju koja ih čini jednostavnim za obuvanje i izuvanje. S visinom gornjišta od 11 cm, čizme pružaju izvrsnu potporu gležnju, što ih čini savršenim za jesenske šetnje i zimske dane.

Unutrašnjost cipela je obrađena mekom tkaninom, a potplat od sintetičkog materijala osigurava izdržljivost i dobro prianjanje. Okrugli vrh dodaje finoću cijeloj stvari, a minimalistički dizajn olakšava kombiniranje i uz traperice i uz haljine.

Chelsea čizme PT9853 jedinstveni su model koji se savršeno uklapa u aktualne trendove. Bez obzira na prigodu, ove će cipele zasigurno dodati karakter svakom outfitu. Priuštite si malo luksuza i uživajte u stilu i udobnosti svaki dan!

  • Materijal uloška: tkanina
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Nos: krug
  • Vrsta pete: ravna peta
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: crno
  • Materijal potplata: sintetički
  • Zagrijavanje: Ne
  • Visina: za gležanj
  • Visina pete / platforme: 3.0
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: još , skliznuti na
  • Boja potplata: crno

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|
sve je u redu
|