Inna marka Čizme od antilopa Jodhpur 7-133 Claret crvena
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 7 - 10 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Čizme od antilopa Jodhpur 7-133 Claret crvena
Predstavljamo Chelsea čizme od brušene kože 7-133 u prekrasnoj bordo boji, savršene za svaku ženu koja cijeni stil i udobnost. Izrađene od visokokvalitetnog eko antilop kože, ove klasične gležnjače savršen su odabir za svakodnevnu upotrebu i jesenski styling.
Gležnjače 7-133 odlikuju se suptilnim patentnim zatvaračem, što ih čini jednostavnim za obuvanje i izuvanje. Dodatno, elegantan ukras iznad gležnja su mali srebrni kamenčići koji cipelama daju originalan karakter.
Ravan, crni potplat visine 2,0 cm čini čizme udobnim i elegantnim u isto vrijeme. S okruglim nosom i krojem do gležnja savršeno nadopunjuju svaki stajling, kako uz hlače tako i uz haljine.
Chelsea čizme od brušene kože 7-133 savršena su kombinacija modernog dizajna i funkcionalnosti koja ne smije nedostajati u vašem ormaru. Zapakirane u originalnu kutiju proizvođača, bit će savršen poklon za vas ili vama dragu osobu. Odaberite eleganciju i udobnost - odaberite gležnjače 7-133!
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Čizme > Cipele Inna marka
- Boja: Crvena
- Kolekcija: KeeShoes
- Materijal potplata: sintetički
- Vanjski materijal: Ekološka koža divokoze
- Dodatne mogućnosti: mlaznice
- Boja potplata: crno
- Materijal uloška: Tkanina
- Nos: Krug
- Zagrijavanje: Ne
- Vrsta pete: ravna peta
- Visina: za gležanj
- Visina pete / platforme: 2.0
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: na bravi
Hvala vam što ste dodali komentar.