Čizme na visoku petu preko koljena crne Lannetea crna
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 4 - 7 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: Čizme na visoku petu preko koljena crne Lannetea crna
Evo elegantnih čizama na stanici ispred Lanneteainog koljena, koje kombiniraju modni dizajn i udobnost upotrebe. Napravljene od ekološkog antilop visokog kvaliteta, ove elegantne cipele pružaju ne samo savršen dodatak mnogim zimskim stilizacijama, već i udobnosti tijekom hladnih dana.
Zahvaljujući stabilnoj peti, visokoj peti i petama od 9 cm, ove čizme će dobiti srca ljubitelja elegancije i klasika. Zip pričvršćivač čini ih brzo i jednostavnim, što je velika prednost u svakodnevnoj upotrebi.
Lannetea čizme savršeno se stapaju s haljinama i suknjama, za svaku prigodu - od formalnih sastanaka do povremenih izlaza s prijateljima. Visina gornjeg do koljena daje im stil, a crna boja čini ih univerzalnim i jednostavnim za kombiniranje s različitim odijelima.
Predlažemo da obratite pažnju na tablicu veličine pri odabiru savršenog reza. Čizme su dostupne u raznim veličinama, što vam omogućuje da pronađete prikladan model za svaku ženu.
Ove klasične i bezvremenske čizme savršen su izbor za jesensku/zimsku sezonu. Ne propustite priliku da postanete dio svoje garderobe - uvjeravamo vas da će dugo dobiti vaše priznanje!
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Čizme > Cipele Inna marka
- Visina pete (cm): 9
- Gornja visina (cm): 33
- Gornja širina (cm): 18
- Dodatne značajke: nedostatak
- Šifra proizvođača: MVP315 CRNI
- Boja: crna
- Boja potplata: crna
- Materijal potplata: materijal
- Materijal za uložak: tkanina
- Vanjski materijal: antilop ekološka koža
- Nosek: špic
- Zagrijavanje: NE
- Vrsta potpetice: objaviti
- Dominantni uzorak: nema uzorka
- Visina pete/platforme: 9.0
- Kopča: na bravi
Hvala što ste dodali svoj komentar.