Inna marka

Bijele tenisice ukrašene leptirom s cirkonima bijela

Proizvod nije dostupan ;(

Otkrijte šarm bijelih tenisica ukrašenih leptirom s cirkonima - cipele koje kombiniraju udobnost, modernost i eleganciju. Ove jedinstvene tenisice savršen su izbor za žene koje se žele istaknuti u gomili, a istodobno cijene utjehu svaki dan.

Karibe tenisice karakteriziraju visoka platforma od 4,5 cm, što ne samo da dodaje stil, već i optički produžuje noge. Njihov okrugli nos i prekrivena kopča jamče savršeno uklapanje u stopalo, što ih čini idealnim izborom za sve svakodnevne aktivnosti - od šetnji, kroz sastanke s prijateljima, do povremenih izlaza.

Izrađene od visokokvalitetne ekološke kože, bijelih tenisica lako se čiste i dugo zadržavaju svoj atraktivni izgled. Njihova univerzalna boja čini ih savršeno spojenim s raznim stilizacijama, a suptilni ukrasi iz cirkona daju im jedinstveni karakter, naglašavajući eleganciju.

Karibine tenisice izbor su za žene koje žele utjehu, ali i moderan izgled. Vrijedno je dodati da se isporučuju u originalnom pakiranju proizvođača, što ih čini sjajnom idejom za poklon za voljenu osobu.

Ne čekaj! Odaberite bijele tenisice s leptirom s cirkonima i ponovo definirajte svoj stil. Saznajte kako će savršeno izgledati na nogama i davati sebi samopouzdanje!

  • Vrsta potpetice: Platforma
  • Dodatne značajke: štras
  • Šifra proizvođača: BM221138
  • Boja: bijela
  • Boja potplata: bijela
  • Materijal potplata: Plastični
  • Model: YY-23
  • Nosek: krug
  • Zagrijavanje: NE
  • Dominantni uzorak: nema uzorka
  • Kopča: laced
  • Materijal za uložak: tkanina
  • Vanjski materijal: eko koža
  • Visina: ispred skočnog zgloba

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|