D/CEO D/CEO Bež izo čizme s patentnim zatvaračem, eko koža Amaris
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 4 - 7 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: D/CEO Bež izo čizme s patentnim zatvaračem, eko koža Amaris
Predstavljamo ** bež izolirane čizme ** pričvršćene dvorcem marke ** d/CEO **, model ** amaris **. Ove elegantne cipele savršeno su rješenje za žene koje cijene udobnost i moderan izgled u zimskim danima. Izrađene od visokokvalitetne ** eko kože **, ove čizme kombiniraju eleganciju s funkcionalnošću, istovremeno osiguravajući izdržljivost i udobnost.
Model ** Amaris ** razlikuje se prekrasna bež boja, koja je izuzetno svestrana i lako se miješa s raznim stilizacijama - od svakodnevnih, povremenih kombinacija do formalnijih prilika. Zahvaljujući zagrijavanju, stopala će vam uvijek biti topla, što je izuzetno važno u hladnijim danima.
Praktični patentni zatvarač olakšava stavljanje i uklanjanje cipela, koje će cijeniti svaka aktivna žena. Osim toga, zahvaljujući upotrebi eko kože, čizme su ekološki prihvatljive i otporne na svakodnevno nošenje, što ih čini izvrsnim izborom za duge zimske mjesece.
Ove ** ravne čizme ** s okruglim nosom i povećanjem 5 cm definitivno će vam dati šarm i stil. Ne čekajte, otkrijte svoj novi omiljeni model iz kolekcije ** keeshoes ** i naručite ih danas. Osjetite udobnost u kombinaciji s modernim dizajnom koji vam se sviđa!
- Proizvođač: D/CEO
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Čizme > Cipele D/CEO
- Producentni kod: LG600
- Boja: bež
- Materijal potplata: Guma
- Materijal uloška: tkanina
- Vanjski materijal: umjetna koža
- Nos: krug
- Zagrijavanje: Da
- Visina pete / platforme: 5
- Kopča: na bravi
Hvala što ste dodali svoj komentar.