D/CEO D/CEO Bež gležnjače s izrezom i Asker biserima

Proizvod nije dostupan ;(

Beige čizme s reznim i biserom i biserom od D/CEO -a idealan je prijedlog za svaku modernu ženu koja želi kombinirati udobnost s modernim stilom. Izrađene od visokokvalitetne plastike, ove čizme nisu samo lagane, već i izuzetno izdržljive. Okrugli nos pruža udobnost nošenja, a ravna peta s visinom od 3,5 cm čini ih prikladnim za svakodnevne izlaze i za posebne prigode.

Zanimljiv naglasak je kopča, koja cipelama dodaje jedinstveni karakter i čini ih da se ističu iz drugih modela. Beige boja čini se da se čizme savršeno miješaju s raznim stilizacijama - od ležernih do elegantnih. Zahvaljujući njima, možete izraziti svoju individualnost i slijediti najnovije trendove.

Asker čizme spakirane su u originalnu kutiju proizvođača, što ih čini idealnim darom za voljenu osobu ili za sebe. Odaberite modnu obalu i uživajte u udobnosti i stilu svaki dan!

  • Producentni kod: M327 CAPPUCCINO
  • Boja: bež
  • Materijal potplata: Plastika
  • Nos: krug
  • Visina pete / platforme: 3.5
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: kopča

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|