D/GMR D/GMR Balerine od ružičaste antilopa s kubičnim cirkonijem Larissa ružičasta

Proizvod nije dostupan ;(

Predstavljamo ružičaste balerine od antilop -a s Lariss kubičnim cirkonima iz D/GMR - odličan izbor za ljetne dane! Ove elegantne i elegantne cipele karakteriziraju osjetljiv luk i suptilan ukras cirkona koji im daju poseban šarm. Napravljeni od ugodnih ekoloških antilop, oni osiguravaju utjehu cijeli dan.

Larissa balerine imaju nisku visinu, zahvaljujući kojoj su savršene i u svakodnevnim stilizacijama i za elegantnije izlaze. S bademovim nožnim prstima i gumenim potplatom jamče stabilnost i udobnost, a njihova ružičasta boja dodat će svježinu svakoj kreaciji.

Vrijedno je napomenuti da je numeriranje nisko, zbog čega preporučujemo izbor za jednu veću veličinu kako biste mogli u potpunosti uživati ​​u udobnosti nošenja. Balerine se isporučuju u originalnom pakiranju proizvođača, što ih čini i idealnom idejom darova.

Obogatite ljetnu garderobu ovim šarmantnim balerinama i uživajte u modernom i ugodnom stilu!

  • Zagrijavanje: Ne
  • Visina: Niska
  • Producentni kod: Dy-02 gola
  • Boja: ružičasta
  • Materijal potplata: Guma
  • Nos: badem
  • Visina pete / platforme: 6

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|