ARTIKER Ženske tenisice od brušene kože s debelim vezicama Artiker 55C0099 Zelene zelena

Nedostupan proizvod ;(

Ženske tenisice s antilopom s gustim zavičnim Artikerom 55C0099 u Green -u savršen su izbor za žene koje cijene kombinaciju udobnosti i moderan izgled. Napravljene od visokokvalitetne prirodne antilop, ove tenisice pružaju ne samo izvrsnu udobnost nošenja, već i elegantan i jedinstveni stil koji privlači izgled.

Postavljeni na visoku platformu od 2,5 cm, dodaju visok nekoliko centimetara, a istovremeno njihov lagani dizajn čini ih idealnim za svakodnevne stilizacije. Debelo vezanje element je koji razlikuje ovaj model, dajući mu moderan i dinamičan karakter. Zahvaljujući njemu tenisice postaju ne samo sportska obuća, već i izraz individualnog stila.

Sa svojom svježinom, zelena boja u kombinaciji s crnim detaljima čini da ove tenisice izgledaju sjajno i u ležernijim i u elegantnijim kombinacijama. Umetanje obloge i pjene izrađene od tkanine dodatno povećavaju udobnost upotrebe, što ih čini savršenim izborom za duge dane provedene u pokretu.

Ne zaboravite slijediti tablicu veličine da biste pronašli savršeno podudarni model. Ženske tenisice od antilop-a s gustim Artikerom za vezanje 55C0099 obavezne su u svakoj ženskoj garderobi. Odaberite obuću koja kombinira stil, udobnost i kvalitetu!

  • Boja: zelena
  • Vrsta pete: Platforma
  • Platforma/potplat (cm): 2,5
  • Visina osovine (cm): 7,5
  • Producentni kod: 55C0099 ZELENI
  • Spot boja: crno
  • Boja potplata: crno
  • Materijal potplata: materijal
  • Materijal uloška: pjena
  • Vanjski materijal: prirodna koža divokoza
  • Model: Tenisice od brušene kože s debelim vezicama
  • Nos: krug
  • Zagrijavanje: Ne
  • Visina: niska
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: vezan

Hvala vam što ste dodali komentar.

|