Jezzi Jezzi Ženske salonke s ukrasom od eko kože, zlatna Biolita
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 4 - 7 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Jezzi Ženske salonke s ukrasom od eko kože, zlatna Biolita
Upoznajte ženske pumpe Jezzi s ukrasom, koji su savršena kombinacija elegancije i udobnosti. Napravljene od eko kože u prekrasnoj zlatnoj boji, ove pumpe upadaju u oči suptilnim ukrasom sprijeda, što dovršava svaku stilizaciju.
Delikatni klin visok 3 cm ne samo da dodaje nekoliko centimetara visok, već i pruža stabilnost i udobnost. Zahvaljujući intopu od prirodne kože moći ćete dugo uživati u udobnosti nošenja, bez obzira na prigodu. Ove će pumpe raditi i na dnevnoj osnovi i za formalnije izlaze.
Dostupne u različitim veličinama, pumpe su idealan izbor za žene koje cijene modu i udobnost. Ne zaboravite koristiti tablicu veličine pri odabiru prave veličine kako biste savršeno uskladili cipele s nogama.
Izvrsna zlatna boja usklađuje se s bež naglascem, a bijeli plastični potplat osigurava lakoću. Ovaj model nema nos, što mu daje elegantan izgled. Zahvaljujući umetanju, stavljanje na cipele je brzo i jednostavno.
Jezi ženske pumpe obavezne su za svaku modnu ženu koja želi kombinirati stil s udobnošću. Nudeći u originalnom okviru, bit će sjajna ideja za poklon ili jedinstveni dodatak vašoj kolekciji obuće. Odaberite kvalitetu, udobnost i moderan dizajn s markom Jezzi!
- Proizvođač: Jezzi
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Crpke > Cipele Jezzi
- visina pete (cm): 3
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Producentni kod: ASA135-16 ZLATO
- Boja: zlatna
- Spot boja: bež
- Boja potplata: Bijela
- Materijal potplata: materijal
- Materijal uloška: prirodna koža
- Vanjski materijal: umjetna koža
- Model: Ženske salonke s ukrasima
- Nos: bez komada za nos
- Vrsta pete: tragedija
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: skliznuti na
- Visina pete / platforme: 3
- Visina osovine (cm): 5,5
Hvala vam što ste dodali komentar.