PH2 PH2 Ženske mokasine od eko kože sa zlatnim ukrasom, bež Zanita
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 4 - 7 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: PH2 Ženske mokasine od eko kože sa zlatnim ukrasom, bež Zanita
Otkrijte šarm stila proljeća sa ženskim mokasinima ph2 eko kožom sudbinom u elegantnoj bež boje! Ove jedinstvene cipele, izrađene od visokokvalitetne ekološke kože, kombiniraju moderan dizajn i udobnost nošenja, što ih čini savršenim izborom za svaku priliku.
Mokasini su zaokružili nosove koji osiguravaju udobnost nošenja, a njihovi suptilni zlatni detalji na prednjoj strani daju im eleganciju i jedinstveni karakter. Ugrađeni u ravnu, stabilnu petu s visinom od 3,5 cm, savršeno su rješenje za žene koje cijene i stil i funkcionalnost.
Zahvaljujući umetanju, ove su lomace izuzetno lako staviti, što ih čini savršenim izborom svaki dan. Bez dodatnog zagrijavanja i obloga, oni su sjajno rješenje za toplije dane proljeća i jeseni.
Kada odaberete veličinu, vrijedno je koristiti tablicu veličine kako biste mogli uživati u savršenom uklapanju. PH2 Loafers su dostupni u veličinama od 36 do 41 EU.
Uložite u bezvremenski dodatak svojoj garderobi i kombinirajte ove elegantne natikače s različitim stilovima, od povremenih do formalnijih. Oni će sigurno biti savršen dodatak vašem proljetnom izgledu!
Ne čekajte - dodajte u košaru svoje nove omiljene kožne kože PH2 i danas naglasite svoj jedinstveni stil!
- Proizvođač: PH2
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Mokasinke > Cipele PH2
- Kopča: Skliznuti na
- Zagrijavanje: Ne
- Vrsta pete: Ravna peta
- visina pete (cm): 3,5
- Visina osovine (cm): 5,5
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Producentni kod: GQ8-010 BEŽ
- Boja: bež
- Boja potplata: bež
- Materijal potplata: materijal
- Materijal uloška: umjetna koža
- Vanjski materijal: umjetna koža
- Nos: krug
- Dominantni uzorak: bez uzorka
Hvala što ste dodali svoj komentar.