FB2 FB2 Ženske čizme s izrezima Lakirano Croco Crna Dorothy crno

Nedostupan proizvod ;(

Otkrijte svoje nove omiljene ženske gležnjače iz FB2 - lakirane crne gležnjače s izrezima u kroko stilu koje će postati neizostavan element vašeg ormara. Ove jedinstvene čizme privlače pozornost svojim efektnim dizajnom i jedinstvenim detaljima, poput dvije elegantne kopče sa strane i praktičnog patentnog zatvarača koji se nalazi na prednjoj strani gornjeg dijela.

Izrađene od visokokvalitetne ekološke kože s imitacijom krokodilske kože, ove gležnjače bit će izvrstan izbor za žene koje žele istaknuti svoj individualni stil i samopouzdanje. Izrezi u visini gležnjeva daju im rock karakter, savršeno pristajući uz aktualne modne trendove. Udobna ravna peta od 3,5 cm čini ih savršenim izborom kako za svakodnevnu upotrebu tako i za večernje izlaske.

Čizme imaju okrugli vrh što jamči udobnost nošenja. Njihova gornja visina od 12,5 cm savršeno pristaje uz nogu, a kopča i patentni zatvarač osiguravaju jednostavno obuvanje i skidanje.

Ne zaboravite pogledati tablicu veličina kada birate svoju veličinu kako biste pronašli savršenu kombinaciju za svoje stopalo. Ove gležnjače dostupne su u elegantnoj crnoj boji koja pristaje uz mnoge stilove, od casual do elegantnijih.

Nemojte više čekati! Investirajte u stil i udobnost odabirom FB2 gležnjača. Ovo je savršen način da istaknete svoj modni osjećaj i samopouzdanje. Kupite sada dok su još dostupni!

  • Dodatne mogućnosti: lakirano
  • Materijal uloška: umjetna koža
  • Vanjski materijal: umjetna koža
  • Nos: krug
  • Zagrijavanje: Ne
  • Vrsta pete: ravna peta
  • Visina: za gležanj
  • Visina pete / platforme: 3.5
  • Dominantni uzorak: životinja
  • Kopča: kopča , zaključavanje
  • Visina osovine: 12,5 cm
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: crno
  • Visina osovine (cm): 12.5
  • Debljina: G.

Hvala vam što ste dodali komentar.

|