Olivier Olivier Ženske bosonoge Inga Loafers sa širokim prednjim poljskim bijelim bijelim bojama bijela
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 10 - 13 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Olivier Ženske bosonoge Inga Loafers sa širokim prednjim poljskim bijelim bijelim bojama bijela
** Olivier ženske bosonoge Inga Moccasins - Udobnost i stil u jednom **
Predstavljamo ženske mokasine bosonoge Inga od strane Oliviera - savršena kombinacija klasika i modernih rješenja, stvorena za žene koje se žele osjećati ugodno i stilski. Inga model razlikuje se anatomskim rezom i širokim frontama, što osigurava punu slobodu prstima, uklanjajući pritisak i nelagodu.
** Zašto je vrijedno odabrati Inga Moccasins? **
- ** Prirodno hodanje: ** Tanki nulti pad potplata promiče biomehaniku prirodnog hoda, omogućujući da se stopala slobodno kreću.
- ** Fleksibilnost i praktičnost: ** Mekani gornji dio bez učvršćivanja savršeno se prilagođava oblika stopala, što čini loafers izuzetno ugodnim, čak i s produljenim habanjem.
- ** Širina i zategnutost: ** Model s većim rastezanjem (H) jamči dodatni prostor u visini metatarsusa i osvajanja, što ga čini idealnim rješenjem za ljude sa širim nogama.
Inga Loafers izrađen je od visokokvalitetne prirodne kože, što osigurava izdržljivost i elegantni izgled. Lagani i fleksibilni potplat podržava prirodni korak i pruža izvrstan kontakt s tlom, omogućujući ugodno kretanje i u svakodnevnim i ležernijim stilizacijama.
Savršeno za ured, za šetnju ili sastanke s prijateljima - Inga Loafers nadopunit će svaku stilizaciju, donoseći notu elegancije i udobnosti. Zahvaljujući originalnom pakiranju proizvođača, oni će također biti odličan dar za svaku ženu koja cijeni udobnost i moderan izgled.
** Naručite svoje Olivier Inga Moccasins danas i ponovno otkrijte zadovoljstvo hodanja! **
- Proizvođač: Olivier
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Mokasinke > Cipele Olivier
- Dodatne mogućnosti: bos
- Producentni kod: BM227799
- Boja: Bijela
- Vanjski materijal: prirodna koža
- Debljina: H.
- Materijal uloška: prirodna koža
- Visina pete / platforme: 1.0
- Kopča: ['skliznuti na']
Hvala vam što ste dodali komentar.