Inna marka Ugrijane čizme za treking DA5 crne crno

Nedostupan proizvod ;(

Izolirane trekking čizme DA5 u crnoj boji savršen su izbor za muškarce koji cijene udobnost i funkcionalnost u svim vremenskim uvjetima. Izrađene od visokokvalitetne prirodne kože, ove visoke čizme pružit će ne samo izuzetnu izdržljivost, već i udobnost u hladnim danima. Zahvaljujući zagrijavanju, čak i najhladnije jesenske i zimske šetnje ili planinarenje bit će užitak.

Čizme su opremljene posebnim protukliznim potplatom koji jamči stabilnost i sigurnost na različitim podlogama, a njihovo kopčanje na vezice omogućuje savršeno pristajanje uz nogu. Sintetički materijal potplata i tkanina uloška jamče udobnost i apsorpciju udaraca tijekom hodanja.

Snažna, elegantna crna boja čini ovaj model savršeno usklađenim s aktualnim modnim trendovima, a istovremeno je univerzalan pa se uklapa u mnoge stilove. Izolirani traperi DA5 izvrstan su izbor za svaku jesensko-zimsku ekspediciju, kako na otvorenom tako i za svakodnevnu upotrebu.

Ne čekajte i pobrinite se za svoja stopala u teškim vremenskim uvjetima! Odaberite DA5 izolirane trekking čizme i uživajte u svakoj zimskoj avanturi u potpunoj udobnosti.

  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: crno
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal uloška: Tkanina
  • Zagrijavanje: Da
  • Visina: visoko
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: vezan
  • Vanjski materijal: drugo

Hvala vam što ste dodali komentar.

|
|