PJ2 PJ2 Tople čizme za snijeg s čičkom Silver Percy srebro siva

Proizvod nije dostupan ;(

PJ2 izolirane čizme za snijeg s čičkom savršen su izbor za male ljubitelje zimske zabave! Ove srebrne cipele ne služe samo kao moderan dodatak, već prije svega pružaju udobnost i sigurnost u zimskim uvjetima. Unutrašnjost cipela opremljena je toplom podstavom od ovčje kože koja osigurava odgovarajuću temperaturu stopala i u najhladnijim danima.

Vanjski dio izrađen od hidrofobnog materijala učinkovito štiti od smočenja, omogućujući vam slobodnu igru ​​na snijegu bez brige o hladnim i mokrim nogama. Zahvaljujući čičak kopčanju, obuvanje i izuvanje ovih čizama za snijeg izuzetno je jednostavno, što će cijeniti svaka majka i njezino dijete. Dodatna prednost su dekorativni gumeni elementi u potplatu koji cipelama daju jedinstven karakter.

Zahvaljujući čvrstoj peti i gornjoj visini od 10 cm, ove čizme za snijeg nude čvrstu potporu stopalu, smanjujući rizik od ozljeda tijekom zimskih zabava. Udoban, izolirani uložak i potplat visine 3 cm jamče udobnost na svakom koraku.

Čizme za snijeg dostupne su u različitim veličinama, a tablice veličina pomoći će vam da odaberete savršenu veličinu za svoju kćer. Pogodne i za sanjkanje i za šetnju snijegom prekrivenim parkom - PJ2 čizme za snijeg nezaobilazne su za svaku djevojku ove zime!

  • Vrsta pete: Platforma
  • Visina osovine: 10 cm za veličinu 27
  • Širina vratila: 9 cm za veličinu 27
  • Vanjski materijal: tkanina
  • Zagrijavanje: Da
  • Visina pete / platforme: 3
  • Boja: srebro , Siva
  • Kopča: Čičak

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|