Sagan Sagan 2396 čizme od lycra siva crno

Proizvod nije dostupan ;(

Osjetite stil i udobnost uz Sagan čizme. 2396! Ove elegantne cipele, dostupne u sivoj i crnoj boji, savršen su izbor za jesen i proljeće. Izrađene od visokokvalitetne, rastezljive likre, koja se savršeno prilagođava obliku noge, pružaju ne samo izvrstan izgled, već i udobnost nošenja.

Ponuđene čizme imaju duljinu potkoljenice koja varira ovisno o veličini: od 35 cm do 37 cm, te opseg potkoljenice na vrhu od 33 cm do 35 cm. Dodaci od lakirane kože dodaju eleganciju i šik, što ih čini savršenom nadopunom svakodnevnog i svečanijeg stila.

Čizme Sagan odlikuju se klasičnim krojem i visokom petom u obliku bloka visine 5,5 cm koji osigurava stabilnost i udobnost pri hodu. Zbog nedostatka uzorka, savršeno će se uklopiti u razne kombinacije odjeće, postajući univerzalni element u vašem ormaru.

Ne propustite ovu jedinstvenu ponudu po super cijeni! Sagan je garancija kvalitete - 100% koža! Odaberite Sagan čizme. 2396 i uživajte u stilu i udobnosti na svakom koraku!

  • Materijal uloška: drugo
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Vrsta pete: Post
  • Vanjski materijal: drugo
  • Visina osovine: Do koljena
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Boja: Siva , crno
  • Visina pete / platforme: 5.5

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|