Kaniowski Pumpe Kaniowski 0707 zadnji par crvena plava smeđa

Proizvod nije dostupan ;(

Nudimo vam jedinstvene pumpe modela Kaniowski. 0707, koji spajaju moderan dizajn, eleganciju i nenadmašnu udobnost korištenja. Ove prekrasne cipele dostupne su u četiri moderne boje: crvenoj, plavoj, smeđoj i bež, što ih čini lakim za uklapanje u svaki stil.

U potpunosti izrađene od prirodne kože, cipele Kaniowski nisu samo estetske, već i praktične. Visoka potpetica od 8 cm dodaje eleganciju, a njihov klasičan, gladak izgled čini ih savršenim za razne prilike - od svakodnevnih izlazaka do svečanijih događaja.

Dodatna prednost salonki je kožni uložak koji osigurava udobnost tijekom cjelodnevnog nošenja. Vrsta potpetice - stiletto, dodaje ne samo šarm, već i optički stanji figuru.

Ove cipele su savršen izbor za svaku ženu koja cijeni kombinaciju elegancije i udobnosti. Ovo su posljednji komadi po vrlo atraktivnoj cijeni, stoga ne propustite priliku nabaviti ovu unikatnu obuću!

  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Materijal uloška: Prirodna koža
  • Vanjski materijal: Prirodna koža
  • Vrsta pete: Pribadača
  • Boja: Crvena , plava , smeđa, bež
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Visina pete / platforme: 8.0

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|
Transakcija je bila uspješna. Preporučam.
|
Transakcija je bila uspješna. Preporučam.