Vices Vices Poroci 1SP700LS-50-mornarica mornarsko plava raznobojna

Nedostupan proizvod ;(

Tenisice Vices 1SP700LS-50 tamnoplave boje s šarenim uzorkom savršen su izbor za aktivne dječake koji cijene udobnost i stil. Zahvaljujući ravnom, debelom gumenom potplatu, ove cipele pružaju stabilnost i odlično prianjanje na različitim površinama. Gornjište, koje seže iznad gležnja, izrađeno je od visokokvalitetnog tekstilnog materijala, ukrašeno modernim kamuflažnim motivom koji tenisicama daje jedinstven karakter.

Tenisice se kopčaju s dvije praktične čičak trake, što olakšava obuvanje i izuvanje, a omogućuje i podešavanje širine stopala, što je iznimno važno za djecu u rastu. Okrugli nos i mala omča na leđima dodatni su elementi koji povećavaju funkcionalnost i udobnost nošenja.

U unutrašnjosti tenisica nalazi se umetak od prirodne kože, koji osigurava izvrsnu cirkulaciju zraka i udobnost tijekom cijelog dana. Ovaj model je savršen za proljetnu i ljetnu sezonu, privlačeći pozornost svojim modernim dizajnom.

Vices 1SP700LS-50 nije samo estetika, već prije svega kvaliteta. Ovo su savršene tenisice za svakog dječaka koje će odgovoriti na sve izazove svakodnevnih avantura. Neka vaš mališan posegne za novim iskustvima u modernim i udobnim tenisicama!

  • Vrsta pete: Ravan
  • Kopča: Čičak
  • Boja: Mornarica , višebojna

Hvala vam što ste dodali komentar.

|