SHELOVET SHELOVET Mukluki s krznenim leopard printom smeđa raznobojna

Nedostupan proizvod ;(

SHELOVET mukluki s krznom u modernom pjegavom uzorku savršen je izbor za hladne dane. Izrađene od ekološke kože s završnim slojem antilopa, spajaju stil s udobnošću i funkcionalnošću. Njihovi čvrsti, sintetički potplati pružaju izvrsnu izolaciju od tla i udobnost tijekom svakodnevnih šetnji.

Gornjište koje seže iznad gležnja ne samo da naglašava moderan karakter cipela, već daje i dodatnu toplinu. Krzno koje ukrašava gornji dio gornjeg dijela dodaje jedinstveni šarm i čini svaku odjeću originalnom. Mukluke su dostupne u nijansama smeđe, bež i šarenim uzorcima, što ih čini lakim za uklapanje u različite stilove.

Zahvaljujući slip-on dizajnu i mekanoj peti, obuvanje postaje brzo i udobno. Visoki gornji dio (15-16 cm) i širina (28-32 cm) omogućuju udobno nošenje i debelih čarapa i običnih tajica.

SHELOVET mukluke savršen su izbor za svakodnevnu upotrebu, savršene za ležeran jesenski i zimski stajling. Zahvaljujući svojstvima zagrijavanja bit će savršeno rješenje za hladnije dane. Odaberite stil i udobnost uz udobnu obuću SHELOVET!

  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: smeđa, bež , višebojna
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal uloška: tkanina
  • Vanjski materijal: umjetna koža
  • Zagrijavanje: Da
  • Visina: visoko
  • Visina pete / platforme: 2.0
  • Dominantni uzorak: životinja
  • Kopča: još , skliznuti na
  • Vrsta pete: bez pete
  • Širina vratila: 28-32 cm
  • Visina osovine: 15-16 cm

Hvala vam što ste dodali komentar.

|