LU BOO Lu Boo Plava balerina U ušicama za benzin Octavia Spitz
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 7 - 10 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: Lu Boo Plava balerina U ušicama za benzin Octavia Spitz
Upoznajte Blue Octavia balerinke sa špicastim prstima Gas Eyes brenda Lu Boo - savršen spoj stila i udobnosti! Ove elegantne balerinke savršen su izbor za svaku priliku i savršeno se uklapaju u najnovije trendove. Prekrasne, opalescentne benzinske oči dodaju im jedinstven karakter, čineći ih prepoznatljivim naglaskom na svakom stajlingu.
Izrađene od visokokvalitetnog eko antilop kože, ove su balerinke iznimno ugodne na dodir i udobne za nošenje. Mekani uložak od ekološke kože osigurava savršeno pristajanje i udobnost tijekom cijelog dana. Osim toga, zahvaljujući slip-on kopči, njihovo obuvanje i skidanje nije nimalo teško.
S minimalnom visinom gornjišta od 5 cm i ravnim potplatom od 1 cm, ove balerinke savršene su za svakodnevno nošenje i posebne prilike. Bez uzorka i s elegantnim špicastim vrhom savršeno pristaju uz razne odjevne kombinacije, od hlača do prozračnih haljina.
Plave Octavia balerinke nisu samo elegantne, već i funkcionalne - nedostatak izolacije čini ih savršenim za proljetne i ljetne dane. Pakirane u originalnu kutiju proizvođača savršen su poklon za svakog ljubitelja mode.
Neka ove unikatne balerinke iz Lu Boo obogate vaš ormar! Sigurno će privući pozornost i u njima ćete se osjećati posebno. Jeste li spremni za modnu revoluciju?
- Proizvođač: LU BOO
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Balerina > Cipele LU BOO
- Visina osovine (cm): 5
- Dodatne mogućnosti: mlaznice
- Materijal uloška: umjetna koža
- Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
- Nos: špic
- Visina pete / platforme: 1
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: još , skliznuti na
- Zagrijavanje: Nedostatak
- Vrsta pete: Bez pete
- Visina osovine: 5 cm
- Kolekcija: KeeShoes
- Boja: plava
- Materijal potplata: sintetički
Hvala što ste dodali svoj komentar.