PL5 PL5 Lakirane mokasinke s mlaznicama La.Fi Black Maliyah crno
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 4 - 7 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: PL5 Lakirane mokasinke s mlaznicama La.Fi Black Maliyah crno
Predstavljamo elegantne PL5 Lacquered Loafers With La.Fi Jets u crnoj boji koje oduševljavaju stilom i udobnošću. Izrađene od visokokvalitetne lakirane kože, ove cipele izgledaju iznimno impresivno, a posvećenost svakom detalju čini ih idealnim odabirom za razne prigode.
Mekani umetak od prirodne kože osigurava visoku udobnost nošenja tijekom cijelog dana, što će cijeniti sve žene koje vode aktivan stil života. Ukrasni kamenčići daju mokasinama karakter, a niska, stabilna peta od 1 cm čini ih udobnima i tijekom dugih dana.
Ove mokasine savršeno se slažu s mnogim stilovima, od ležernih do elegantnijih, što ih čini univerzalnim elementom svake garderobe. Imaju bademast vrh i kopčanje na slip-on, što olakšava obuvanje i izuvanje.
Nude se tipičnim brojevima, a dostupne veličine mogu se provjeriti u tablici veličina, što će omogućiti savršeno pristajanje. Gornja visina od 5,5 cm i sintetički potplat dodaju stil i izdržljivost.
Ne čekajte! Svojoj kolekciji dodajte elegantne PL5 lakirane mokasine s La.Fi mlaznicama koje spajaju moderan dizajn, udobnost i funkcionalnost. Kvalitetna izrada i luksuzan izgled čine ove cipele koje će zasigurno privlačiti pažnju.
- Proizvođač: PL5
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Mokasinke > Cipele PL5
- Nos: badem
- Visina pete / platforme: 2
- Zagrijavanje: Nedostatak
- Vrsta pete: Ravan
- Visina osovine: 5,5 cm
- Kolekcija: KeeShoes
- Boja: crno
- Materijal potplata: sintetički
- Materijal uloška: prirodna koža
- Vanjski materijal: umjetna koža
- Dodatne mogućnosti: mlaznice , lakirano
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: još , skliznuti na
- visina pete (cm): 1 cm
- Visina osovine (cm): 5,5 cm
Hvala što ste dodali svoj komentar.