Encor Encor Lakirana balerina u špicu žuta boja
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 4 - 7 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Encor Lakirana balerina u špicu žuta boja
Predstavljamo lakirane špicaste balerinke u prekrasnoj, intenzivno žutoj boji proizvođača Encor. Ove jedinstvene cipele savršen su spoj elegancije i udobnosti, savršene kako za svakodnevnu upotrebu tako i za svečanije prilike.
Balerinke imaju meku, zatvorenu petu, što ih čini udobnim za cjelodnevno nošenje. Njihov glatki, bež potplat od plastike savršeno se slaže s lakiranom završnom obradom, čineći ih ne samo elegantnima, već i praktičnima. Šiljasti vrhovi dodaju karakter i eleganciju, a nedostatak potpetice čini ih iznimno udobnima.
Ovaj model savršeno se uklapa u casual, klasičan i elegantan stil, što ga čini svestranim izborom za proljetne i ljetne dane. Izrađene od ekološki prihvatljivih materijala, balerinke nisu samo moderan dodatak vašoj garderobi, već su i ekološki prihvatljiv izbor.
Encor balerinke pakirane su u originalnu kutiju, što ih čini odličnom idejom za poklon. Obogatite svoju kolekciju obuće ovim jedinstvenim lakiranim balerinkama na špic i uživajte u njihovom jedinstvenom stilu svaki dan!
- Proizvođač: Encor
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Balerina > Cipele Encor
- Vrsta pete: bez pete
- Kolekcija: KeeShoes
- Boja potplata: bež
- Materijal uloška: umjetna koža
- Vanjski materijal: umjetna koža
- Model: Lakirana balerina u špicu
- Dodatne mogućnosti: lakirano
- Boja: žuta boja
- Nos: špic
- Visina pete / platforme: 0.7
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: još , skliznuti na
Hvala vam što ste dodali komentar.