Inna marka Lagane ženske papuče sa Pink Merry natpisom ružičasta

Nedostupan proizvod ;(

Predstavljamo Lagane ženske japanke s natpisom u modernoj roza boji - savršene za ljetne dane! Ove iznimno udobne japanke spajaju stil i funkcionalnost, što ih čini savršenim izborom za svaku priliku.

Izrađene od visokokvalitetnog gumenog materijala, pruge s natpisom jamče ne samo izdržljivost, već i atraktivan izgled. Uložak i platforma izrađeni od pjenastog materijala pružaju lakoću i udobnost, čineći njihovo dugotrajno nošenje čistim užitkom. Japanke su slip-on, što ih čini jednostavnim za obuvanje i izuvanje, a njihova delikatna platforma visoka 2 cm omogućuje jednostavno obuvanje bez umora.

Ove japanke savršene su ne samo za plažu ili šetnju, već i kao udobna obuća za bazen. Zahvaljujući univerzalnom dizajnu savršeno će se uklopiti u razne ljetne stilove.

Prije kupnje provjerite tablicu veličina kako biste odabrali savršeni model za sebe. Odaberite Lagane ženske japanke s Pink Merry natpisom i uživajte u udobnosti i stilu ovog ljeta!

  • Kopča: Skliznuti na
  • Platforma/potplat (cm): 2
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Kolekcija: Proljeće ljeto
  • Boja: ružičasta
  • Spot boja: ružičasta
  • Boja potplata: ružičasta
  • Materijal potplata: Plastika
  • Materijal uloška: pjena
  • Vanjski materijal: guma
  • Nos: bez komada za nos
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Visina pete / platforme: 2.0

Hvala vam što ste dodali komentar.

|