Inna marka Kliznuo sam u cipele s eko kože crno
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 3 - 6 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: Kliznuo sam u cipele s eko kože crno
Otkrijte eleganciju i udobnost koji kombiniraju umetnute muške cipele s eko kosom u klasičnu crnu boju. Ove elegantne cipele idealan su prijedlog za muškarce koji traže kombinaciju modernog izgleda uz svakodnevnu udobnost.
Ove cipele imaju ugrađenu petu i ergonomski, okrugli oblik nosa, koji pruža punu slobodu kretanja i neviđenu udobnost nošenja. Izrađene od visokokvalitetne ekološke kože, nisu samo ekološki prihvatljive, već su i izuzetno lako održavati čistu. Oni će savršeno uskladiti s mnogim povremenim stilizacijama, poput traperica ili hlača s chinos.
Plastični potplat jamči izvrsno prianjanje na raznim površinama, zahvaljujući koje će ove cipele raditi u svakodnevnom planinarenju po gradu. Prirodna koža na umetu pruža odgovarajuću ventilaciju koja utječe na udobnost nošenja i osjećaj svježine tijekom dana.
Umetnuti sustav učvršćivača omogućava vam da brzo stavite i uklanjaju cipele, što ih čini praktičnim izborom svakodnevno. Bez obzira na prigodu, cipele crnih muškaraca uvijek će biti pravi izbor - zahvaljujući njima, stvorit ćete moderan i ugodan stilizacija ideala za svaku sezonu u godini.
Svaki se par isporučuje u originalnom pakiranju proizvođača, što naglašava njegovu visoku kvalitetu. Odaberite muške cipele s klizanjem koje ne samo da ispunjavaju vaša očekivanja, već će biti i savršen dodatak vašoj garderobi za svaku priliku!
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Muškarci > Muški > Cipele > Cipele Inna marka
- Producentni kod: S53178B-M
- Boja: crno
- Materijal uloška: prirodna koža
- Vanjski materijal: umjetna koža
- Nos: krug
- Kopča: skliznuti na
Hvala što ste dodali svoj komentar.