Diamantique Diamantique Klasične balerine od antilopa smeđa

Proizvod nije dostupan ;(

Otkrijte nevjerojatnu udobnost i klasičan stil uz smeđe balerinke iz Diamantiquea. Ove elegantne cipele od brušene kože savršen su izbor za svaku ženu koja cijeni udobnost i bezvremenski dizajn. Savršene za posao, školu, šetnju ili shopping - ove balerinke dobro će pristajati u svakoj svakodnevnoj situaciji.

Izrađene od ekološkog antilopa, pružaju ne samo estetski izgled, već i udobnost nošenja tijekom cijelog dana. Zahvaljujući ravnoj peti i laganoj konstrukciji, vaša će stopala biti svježa i opuštena, bez obzira na doba dana. Zanimljiva smeđa boja čini da se balerinke savršeno uklapaju u različite stilove - od casual do elegantnijih.

Tehnički detalji također zaslužuju pozornost. Ove cipele imaju okrugli vrh i ugrađenu, mekanu petu, što dodatno povećava njihovu udobnost. Izrađene od visokokvalitetnih sintetičkih materijala, izdržljive su i lake za održavanje.

Diamantique balerinke su slip-on što ih čini jednostavnim za obuvanje, a debeli, glatki potplat dizajniran je za svakodnevne izlaske i posebne prilike. Bez obzira na godišnje doba, ove će cipele savršeno nadopuniti svaki ormar.

Uživajte u svakom trenutku u elegantnoj i udobnoj varijanti sa smeđim Diamantique balerinkama! Obezbedite sebi ili voljenoj osobi jedinstveni dar koji će vašem svakodnevnom stajlingu dodati dašak otmjenosti.

  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: Smeđa
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal uloška: umjetna koža
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Nos: krug
  • Visina pete / platforme: 1.0
  • Kopča: još , skliznuti na
  • Vrsta pete: bez pete
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|