Filippo Filippo Crne muške mokasine, antilop koža, MP921/23, crne crno

Proizvod nije dostupan ;(

Filippo MP921/23 - Crni muški mokasini izrađeni od antilop kože

Klasični Loafers Filippo Menny prijedlog su muškaraca koji cijene udobnost i elegantnu jednostavnost. Sve izrađene od prirodne antilop kože, s prirodnom kožom, pružaju izvrsnu cirkulaciju zraka - savršenu za toplije dane, kada najvjerojatnije nosite cipele bez čarapa. Umetnuta struktura omogućuje brzu instalaciju, a lagani i fleksibilni potplat povećava udobnost svakodnevne uporabe.

Zašto odabrati ovaj model:

- Vanjski materijal: prirodna kožna antilop - meka, elegantna i izdržljiva.

- Umetak: Prirodna koža - prozračna i udobna.

- Boja: crna (crna) - univerzalna, lako se kombinirati.

- Nos: okrugli - klasični rez koji odgovara mnogim stilovima.

- Tretiranje: G - Standardna širina koja osigurava ugodno uklapanje.

- Korak: Utikač - udoban i brzo stavljen.

- Originalno pakiranje proizvođača (kutija).

Stillacije i primjena:

Moccasins dobro se miješaju s svjetlijim hlačama-linseed, chino ili kratkim hlačama koje stvaraju pametne i urbane stililizacije. Savršena kao omiljena obuća svaki dan u proljetnoj i ljetnoj sezoni.

Savjeti za njegu:

Da biste izgled antilop zadržali što je duže moguće, upotrijebite impregnane za antilop i čistite posebnom četkom. Izbjegavajte dugoročni kontakt s vodom.

Filippo MP921/23 kombinacija je praktičnosti, kvalitete i univerzalnog stila - idealno za muškarce koji traže elegantne, svakodnevne mokasine.

  • Producentni kod: MP921/23
  • Boja: crno
  • Spot boja: crno
  • Materijal uloška: prirodna koža
  • Vanjski materijal: prirodna koža divokoza
  • Model: muške natikače antilop koža MP921/23
  • Nos: krug
  • Debljina: G.
  • Kopča: ['skliznuti na']

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|
Preporučujem ovog prodavača 100%
|
|