Solea Crne gležnjače s motivom krokodilske kože, eko koža Mifsada - Solea crno

Proizvod nije dostupan ;(

Mifsada crne čizme s motivom kože krokodila neophodna je u garderobi svakog ljubitelja mode koji želi kombinirati eleganciju s udobnošću. Izrađene od visokokvalitetne eko kože, tipatci nisu samo učinkoviti, već i prilagođeni životinjama, što ih čini još privlačnijim izborom.

Moderan dizajn s karakterističnim uzorkom kože krokodila daje im jedinstven, ali i bezvremenski izgled, zahvaljujući kojem će se podudarati s mnogim različitim stilovima - i svakodnevnim i formalnijim. Stabilna visoka peta od 3,5 cm osigurava utjehu cijeli dan, a izolirana unutrašnjost čini da ove čizme savršeno rade na hladnijim danima.

Dodatna prednost je gumeni potplat, koji jamči dobro prianjanje na raznim površinama, a patentni zatvarač olakšava stavljanje i uklanjanje cipela. Mifsada čizme nisu samo prekrasan element odjeće, već i praktična obuća zbog koje ćete se osjećati moderno i ugodno u svakoj situaciji.

U svoju kolekciju dodajte čizme Mifsada i uživajte u eleganciji u kombinaciji s funkcionalnošću. To je savršen izbor za žene koje se ne boje isticati!

  • Producentni kod: BM214034
  • Boja: crno
  • Visina pete / platforme: 3.5

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|