Abloom Abloom Čizme od antilopa na šanku crno
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 1 - 4 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Abloom Čizme od antilopa na šanku crno
Predstavljamo elegantne i moderne Abloom čizme koje će postati neizostavan element vašeg ormara za jesenske i zimske dane. Izrađene od ekološke antilop kože u klasičnoj crnoj boji, ove gležnjače savršeno pristaju uz razne stilove, kako ležerne tako i elegantnije.
Abloom čizme karakteriziraju povišeni gornji dijelovi koji sežu iznad gležnja, pružajući toplinu i udobnost u isto vrijeme. Stabilna blok peta visine 8 cm jamči udobnost nošenja, a zaobljeni prsti dodaju lakoću i ženstvenost. Ulošci od ekološke kože osiguravaju udobnost tijekom dugotrajnog nošenja, a patentni zatvarači sa strane olakšavaju obuvanje.
Zahvaljujući klasičnom dizajnu, Abloom gležnjače savršene su za svakodnevnu upotrebu i posebne prigode. Gornja visina od 9 cm i gornja širina od 22 cm pristaju uz mnoge siluete, a ugrađena, mekana peta osigurava stabilnost i udobnost nošenja.
Ove gležnjače od brušene kože bit će izvrstan dodatak svakoj odjeći - od suknji i haljina do omiljenih traperica. U kombinaciji s raznim dodacima omogućit će vam stvaranje jedinstvenih, modernih kombinacija.
Ne čekajte, posegnite za Abloom gležnjačama i uživajte u udobnosti i stilu nadohvat ruke!
- Proizvođač: Abloom
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Čizme > Cipele Abloom
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Kolekcija: KeeShoes
- Boja: crno
- Materijal potplata: sintetički
- Materijal uloška: Umjetna koža
- Vanjski materijal: Ekološka koža divokoze
- Nos: Krug
- Zagrijavanje: Ne
- Vrsta pete: post
- Širina vratila: 22
- Visina: za gležanj
- Visina osovine: 9
- Visina pete / platforme: 8.0
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: na bravi
Hvala vam što ste dodali komentar.