Olivier Bosonoge kožne cipele Olivier 1773Pol - Lagane minimalističke bijele tenisice s fuksijom bijela
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 10 - 13 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Bosonoge kožne cipele Olivier 1773Pol - Lagane minimalističke bijele tenisice s fuksijom bijela
** Bosonoge kožne cipele Olivier 1773Pol - Lagane minimalističke bijele tenisice s fuksijom **
Otkrijte novu dimenziju praktičnosti zahvaljujući cipelama Olivier 1773Pol - tenisice bosonogi. Ove jedinstvene tenisice ne samo da jamče pravilan razvoj stopala, već vam i omogućuju izražavanje svog jedinstvenog stila. Zaboravite na dosadne modele - sada možete uživati u modernom izgledu bez odustajanja od udobnosti!
**Zašto ih se isplati imati?**
1. ** Stil i zdravlje **: Olivier 1773Pol kombinira minimalističku pravila dizajna i bosa, što znači da možete uživati u slobodi kretanja, dok se brinete o zdravlju svojih nogu.
2. ** Boja i karakter **: Te su tenisice dostupne u izuzetno modernoj kombinaciji boja - klasična bijela boja sa blistavom fuksijom. To je savršen izbor za one koji se ne boje isticati!
3. ** Visokokvalitetna **: Cipele su u cijelosti izrađene od prirodne kože, što osigurava odgovarajuću izdržljivost i udobnost nošenja. Ošireni i zalijepljeni detalji čine svaki korak zadovoljstvom.
4. ** Lokalna produkcija **: Olivier je poljski proizvođač, što znači da odabirom ovih cipela podržavate zavičajnu proizvodnju i tradiciju zanata.
**Tehnički podaci**:
- Kategorija: Žene » Žene » Cipele
- Vrsta: I
- Unutrašnji materijal: prirodna koža
- Potplat: visokokvalitetni materijal
- Vrsta: ležerna
- Nosnjak: Okrugli
- Kopčanje: na vezanje
- Liječiti: h
- Visina platforme: 1,0 cm
- Materijal uloška: prirodna koža
- Originalno pakiranje: kutija
Olivier 1773Pol savršena je kombinacija udobnosti, stila i zdravlja, koji će se svaki aktivni dan pretvoriti u zadovoljstvo. Obogasite garderobu cipelama koje će vas pratiti u svakoj situaciji - od šetnji gradom do sastanka s prijateljima!
- Proizvođač: Olivier
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Cipele > Cipele Olivier
- Producentni kod: BM227885
- Boja: Bijela
- Vanjski materijal: prirodna koža
- Nos: krug
- Debljina: H.
- Kopča: vezan
- Dodatne mogućnosti: bos
- Spot boja: ružičasta
- Materijal uloška: prirodna koža
- Visina pete / platforme: 1.0
Hvala vam što ste dodali komentar.