Weide Weide Boho čizme od antilopa crno

Nedostupan proizvod ;(

Otkrijte šarm Weide boho čizama od crne brušene kože - savršene za jesen i zimu. Ove elegantne cipele savršena su nadopuna ležernoj odjeći, kombinirajući eleganciju sa slobodom boho stila. Izrađene od ekološkog antilopa, osiguravaju praktičnost i udobnost nošenja tijekom cijelog dana.

Čizme karakteriziraju mekana peta i izdržljiv, glatki plastični potplat, što ih čini ne samo elegantnim, već i funkcionalnim. Zahvaljujući umetku dekice za cipele, vaša stopala će biti topla i udobna, čak i u hladnijim danima.

Jedinstveni element ovih cipela su resice i mogućnost podizanja gornjeg dijela koji je širok 30-32 cm, što omogućuje različite stilove. Gornji dio, koji seže malo iznad gležnja, visok je 19-20 cm, zbog čega čizme odlično stoje na nozi. Dodatno, ravna peta visine 2 cm osigurava stabilnost i udobnost nošenja.

Ove boho gležnjače iz Weidea prijedlog su za žene koje cijene moderan izgled i svakodnevnu udobnost. Bez obzira na priliku, one će zasigurno postati vaš omiljeni komad garderobe. Investirajte u svoj stajling i odaberite crne boho čizme od brušene kože koje spajaju modernost i klasični stil!

  • Nos: Krug
  • Vanjski materijal: Ekološka koža divokoze
  • Boja: crno
  • Širina vratila: 32
  • Visina osovine: 20
  • Materijal uloška: drugo
  • Dodatne mogućnosti: resa
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Visina: za gležanj
  • Zagrijavanje: Da
  • Kopča: skliznuti na , još
  • Materijal potplata: sintetički
  • Vrsta pete: Ravna peta
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Visina pete / platforme: 2.0

Hvala vam što ste dodali komentar.

|