Joker Joker Muške kožne slip-on cipele 507J tamnoplave plava

Proizvod nije dostupan ;(

Otkrijte muške kožne natikače Joker 507J u elegantnoj tamnoplavoj nijansi. Ove elegantne cipele savršen su izbor za muškarce koji cijene udobnost i moderan izgled svaki dan. Izrađene od visokokvalitetne prirodne kože, pružaju izvrsnu ventilaciju i izdržljivost.

Cipele imaju praktično kopčanje na slip-on, što ih čini izuzetno lakim za obuvanje i izuvanje. Okrugli nos daje im klasičan stil, a visoka kvaliteta izrade, kombinacijom šivanja i lijepljenja, jamči čvrstoću i dugotrajnost.

Unutrašnjost cipela također je presvučena prirodnom kožom, što ih čini ugodnim za cjelodnevno nošenje. Potplat izrađen od visokokvalitetnog sintetičkog materijala čini svaki korak stabilnim i udobnim. Zahvaljujući univerzalnim bojama i jednostavnom dizajnu, ove su cipele savršene za svakodnevno stiliziranje - kako uz traperice, tako i uz elegantniju ležernu odjeću.

Cipele Joker 507J cjelogodišnji su proizvod koji se može nositi u različitim uvjetima. Dodatno, tu su i posebni preparati za održavanje koji će im osigurati dugotrajan besprijekoran izgled. Svaki par se isporučuje u originalnoj kutiji, što ih čini odličnom idejom za dar.

Dimenzije cipela su 15 cm visine, 25 cm dužine i 20 cm širine, a njihova težina s pakiranjem je 1,2 kg. Odaberite muške cipele Joker 507J i uživajte u spoju stila, udobnosti i kvalitete.

  • Boja: plava
  • Materijal potplata: sintetički
  • Vanjski materijal: prirodna koža
  • Debljina: G1 / 2
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Materijal uloška: prirodna koža
  • Nos: krug
  • Visina pete / platforme: 2.0
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: još , skliznuti na
  • Nijansa: Mornarica

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|