PG3 crne muške cipele
U svijetu sportske obuće mnogi brendovi izbacuju svoje vrhunske proizvode, koje iščekuju ljubitelji košarke i svakodnevnog stila života. Ni cipele marke PG3 posvećene NBA igraču Paulu Georgeu nisu iznimka, posebice u novoj, klasičnoj crnoj verziji.
Model PG3 - koji je već treće izdanje obuće s potpisom Paula Georgea - savršen je primjer kombiniranja visokih performansi s elegantnim dizajnom. Crne tenisice PG3 dizajnirane su kako bi zadovoljile potrebe najzahtjevnijih košarkaša. No, zahvaljujući minimalističkom, ali elegantnom izgledu, izvrsne su i kao element svakodnevnog odijevanja.
Gornjište cipele izrađeno je od laganog, ali izdržljivog materijala koji omogućuje izvrsnu ventilaciju stopala te, u kombinaciji s korištenom tehnologijom, pokriva stopalo, osiguravajući udobnost i odgovarajuću potporu. Pojačani elementi na vrhu i oko gležnja povećavaju izdržljivost, što je važno i na plesnom podiju i izvan njega.
Amortizacija u modelu PG3 privlači pozornost zahvaljujući korištenju Zoom Air tehnologije koja se nalazi u prednjem dijelu potplata. Ovo osigurava dinamičnu i osjetljivu amortizaciju koja se može prilagoditi naglim ubrzanjima i dinamičkim promjenama u smjeru kretanja koje su karakteristične za stil sviranja Paula Georgea.
Stilski, crni PG3 su klasični i univerzalni. Monokromatska boja omogućuje im jednostavno uklapanje uz razne vrste outfita, od sportskih do ležernih. Boje u kombinaciji sa suptilno ugrađenim PG logom na jeziku i dodatnim detaljima, poput posebnog uzorka na potplatu, stvaraju koherentan i nezaboravan dizajn.
Crne cipele PG3 upotpunjene su pristupačnom cijenom u odnosu na ponuđene tehnološke mogućnosti i udobnost nošenja. Dostupan u mnogim veličinama, s mogućnošću pronalaženja prave za širok raspon stilova igre i korisničkih preferencija, PG3 je pozitivno primljen od strane profesionalaca i košarkaških amatera.
Kombinacija modernih tehnologija, udobnosti nošenja i minimalističke estetike čini crni PG3 savršenim izborom za sve koji cijene kvalitetna i elegantna rješenja za svakodnevnu upotrebu. Bilo na plesnom podiju ili na gradskoj ulici, cipele PG3 spremne su ispuniti očekivanja najaktivnijih muškaraca.