Polbut Polbut Ležerne muške cipele J55 smeđe smeđa

Nedostupan proizvod ;(

Polbut j55 - muške casual cipele, smeđa

Klasična, udobna i izrađena od prirodne kože - cipele Polbut J55 univerzalni su prijedlog za muškarce koji cijene udobnost i bezvremenski stil. U punoj koži (umetak i gornji), ušivena i zalijepljena, proizvedena u Poljskoj od strane provjerenih proizvođača. Zahvaljujući vezanju cipela, lako je uskladiti stopalo, a bezvremenski rez čini ih odličnim u pametnim casual stilizacijama.

Najvažnije karakteristike:

- Vanjski i unutarnji materijal: prirodna koža

- Uložak: prirodna koža

- potplat: materijal visokog kvaliteta / sintetički materijal

- Metoda performansi: ušivena i zalijepljena (trajnost i praktičnost)

- Zatvaranje: vezanje

- Nos: okrugao

- Smeđa boja

- Širina: G

- Visina pete: 2,0 cm

- Sezona: Savršena za proljeće i jesen (mogućnost korištenja godine)

- Pakiranje: originalna kutija proizvođača

- Kolekcija: KeeShoes

- Dimenzionalna težina: 1250 g

Za koga:

Polbut J55 cipele odgovaraju muškarcima koji svakodnevno traže univerzalnu obuću - za posao, sastanke ili popodnevne izlete. Dobro se stapaju s trapericama, chinosom i drugim pametnim ležernim hlačama.

Briga:

Da bi koža zadržala izgled i elastičnost, koristite zrno kožne paste i konzervans masti (npr. Mink ulje).

Zašto vrijedi:

Polbut J55 kombiniraju prirodne materijale, čvrstu izradu i klasični dizajn - ovo je siguran izbor za one koji svakodnevno očekuju elegantnu, ali udobnu obuću.

  • Materijal uloška: prirodna koža
  • Nos: krug
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: Smeđa
  • Materijal potplata: sintetički
  • Vanjski materijal: prirodna koža
  • Debljina: G.
  • Visina pete / platforme: 2.0
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: vezan
  • Producentni kod: BM104425

Hvala vam što ste dodali komentar.

|