Polbut Polbut Ležerne muške cipele 402 tamnoplave sa sivom bojom mornarsko plava siva raznobojna

Proizvod nije dostupan ;(

**Polbut Muške cipele Casual 402 mornarsko plave i sive - spoj stila i udobnosti**

Muške cipele Polbut Casual 402 izvrstan su izbor za muškarce koji cijene udobnost i elegantan izgled. Ove kožne cipele, u potpunosti izrađene od prirodne kože, impresioniraju svojom kvalitetom i bezvremenskim krojem. Poljska proizvodnja jamči ne samo iznimnu izradu, već i lokalnu podršku za izradu.

Mornarsko plava i siva boja cipela savršeno se uklapa u trend sportske elegancije, što vam omogućuje da ih slobodno kombinirate s raznim elementima svoje garderobe. Zahvaljujući kopčanju na vezanje, obuvanje je iznimno jednostavno i udobno. Kontrastni šavovi dodaju karakter, čineći ih zanimljivim naglaskom u svakom stilu.

Casual 402 savršene su za proljetne i jesenske dane, savršeno se slažu kako uz traperice tako i uz ostale hlače. Bez obzira na priliku - od sastanaka na poslu do popodneva s prijateljima - ove će cipele biti savršene.

Cipele Polbut također se odlikuju visokokvalitetnim materijalima. Potplat od sintetičkog, kvalitetnog materijala i uložak od prirodne kože pružaju iznimnu udobnost, a širina G jamči savršeno pristajanje uz nogu. Okrugli vrh i niska potpetica (1,5 cm) upotpunjuju izgled, osiguravajući maksimalnu udobnost nošenja.

Investirajte u muške cipele Polbut Casual 402 i uživajte ne samo u njihovom stilu, već iu udobnosti, bez obzira na situaciju! Zajedno s originalnom kutijom proizvođača, ove cipele bit će savršen poklon za svakog muškarca koji cijeni eleganciju i funkcionalnost.

  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: Mornarica , Siva , višebojna
  • Materijal potplata: sintetički
  • Vanjski materijal: prirodna koža
  • Debljina: G.
  • Visina pete / platforme: 1.5
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: vezan
  • Materijal uloška: prirodna koža
  • Nos: krug

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|